Prečo práve semináre Iva Tomana?
Výsledky

1. Pretože je to podnikateľ s výsledkami a nie "profesor" z vysokej školy. Založil medzinárodnú spoločnosť TAXUS International, ktorú používa ako „laboratórium“, v ktorom testuje rôzne postupy. Výsledky vám prezradí na svojich seminároch. Zistíte, čo funguje, čo nie a ako máte prakticky postupovať. Všetko overil s pomocou 8 000 ľudí v piatich krajinách. Ivo Toman vybudoval prosperujúcu firmu napriek tomu, že je obmedzený vrodenou nemocou. Vďaka postihnutiu získal iný pohľad na vec.
2. Ivo Toman vám chce slúžiť tak, aby ste uspeli. A to ako v podnikaní, tak v osobnom živote. Ivo Toman sa na vás pripraví vopred a cielene. Preto mu napíšte pred seminárom: čím sa zaoberáte; vaše hlavné produkty; čo je podľa vás váš hlavný problém. On podľa toho prispôsobí prednášku i manuály. Navyše pre vás nájde prospešné príklady. A vy nájdete konkrétne odpovede namiesto všeobecných, nič nehovoriacich fráz.

Příprava na školení

Akcia 1+1

3. AKCIA 1+1 na Otvorené semináre Iva Tomana Za každý zaplatený seminár dostanete účasť ďalšieho účastníka na ten istý deň ZDARMA. Takto ušetríte 50%! Táto AKCIA 1+1 je neprenosná na iný seminár a/alebo iný deň seminára. Na náhradu nevyužitej AKCIE 1+1 nie je právny nárok.
Chcete získavať ZADARMO výsledky dvadsaťročných skúseností Iva Tomana? 
Chcete dostávať ZADARMO informácie, za ktoré by ste dali tisíce euro?? Chcete sa vyhnúť chybám? 
Jediné, čo pre to potrebujete urobiť, je zadať váš email. Za to dostanete Spravodaje Iva Tomana o osobnom rozvoji 3-4krát mesačne.